To już rok jak Audi Woman zaistniała w sieci…Za sprawą mojej przyjaciółki, która pewnego dnia stwierdziła, że mój Facebook wygląda jak reklama firmy Audi co ją wkurza 🙂 Zaświtała mi myśl, że faktycznie by należało uwolnić moich znajomych, nie podzielających mego zamiłowania i stworzyć coś osobnego, gdzie będę mogła do woli szaleć w temacie motoryzacji i pasji.

Rok 2015 to był wyjątkowy rok…z mnóstwem wydarzeń w życiu, które już pozostaną na zawsze w pamięci. Imprezy motoryzacyjne w Poznaniu i Warszawie, wyjazd na wyścigi klasy DTM by zobaczyć i spotkać ludzi których do tej pory znałam tylko z internetu, Audi Quattro Experience, polska premiera Audi A4 w Warszawie czy wreszcie jazdy próbne, które na stałe wpisały się do mego życiorysu (przynajmniej taką mam nadzieję), a najważniejsze…poznałam wiele osób, które są moimi "motywatorami" dają ten impuls do działania, służą swoją wiedzą którą się dzielą i swoimi talentami robiąc np. piękne zdjęcia na ten blog. Moim Audi przyjaciołom dziękuję za wsparcie, że zawsze są i służą pomocą, nawet jak trzeba mi dać po głowie: 6 Sense Interactive, Audi A4 Klub Polska. Osobom, które są źródłem moich inspiracji i często dbają o to by żadna nowość nie umknęła mej uwadze: Alessandro Alderici, Chris Ceret, Hugo…DZIĘKUJĘ. Serdecznie dziękuję ASO Audi w Łodzi czyli Salonowi Krotoski-Cichy za współpracę, która mam nadzieję będzie się rozwijała na tyle by ten blog zmienić w wyjątkowe miejsce dla ludzi zarówno związanych z marką czterech pierścieni ale także dla tych, którzy jej do tej pory nie znali. Dziękuję Sebastianowi Chudzikowi za piękną oprawę zdjęciową aut, które poznałam zza kierownicy i nie tylko.

Rozpoczynamy rok 2016 liczbą 1183 osób śledzących ten blog…Nie wiem jak Wy ale ja mam ochotę na więcej 🙂 Bardzo cieszę się, że komentujecie, piszecie, wysyłacie zdjęcia, to znak, że zaglądacie tutaj i czytacie to wszystko. A to największa nagroda jaką można sobie wymarzyć…W tym roku mam również w planach trochę konkursów dla Was, zatem nudno nie będzie. Pozdrawiam Audi Woman