Audi Autohaus Otto to nowy dealer na lubelskim rynku motoryzacyjnym. Punkt sprzedaży nowy nie jest, ale poza tym zaszły znaczne zmiany. Wraz z nowym właścicielem, salon zyskał fachową kadrę i niezbędne narzędzia pracy. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, a słupki sprzedaży pną się w górę. W piątkowy wieczór salon Audi inaugurował otwarcie serwisu marki. Korzystając z zaproszenia, po prawie czterech godzinach jazdy w ulewie i chwilami ekstremalnymi drogami, udało mi się zawitać w progi salonu. Z zewnątrz, nawet w strugach deszczu wyglądał bardzo nastrojowo za sprawą dobranego okazjonalnego oświetlenia. Przy wejściu gości witał model Audi R8 i uśmiechnięta obsługa.

Na scenie, prezentację historii Audi uświetniały znane Wam z telewizyjnego Automaniaka postacie – Rafała Jemielity i Jarosława Maznasa. Pasjonaci motoryzacji z dużą dozą poczucia humoru stanowili wyjątkową parę prowadzących. Nazwa marki Audi nawiązuje do słowa "słuchaj" i dlatego nie zabrakło również dobrych dźwięków i głosów znanych Wam wszystkim. Nie zabrakło dobrej muzyki w wykonaniu Cugowskich. Pierwszy raz miałam okazję usłyszeć na żywo to trio i przyznam, że ogromnie podobał mi się mini koncert w ich wykonaniu. Bardzo dziękuję za pamiątkową płytę z autografami. Umilała mi drogę powrotną do domu. Po doznaniach artystycznych przyszedł czas na skosztowanie wszystkich tych pyszności, które można było znaleźć na stołach. Zawsze jestem pod wrażeniem misternie przygotowanych porcji i formy ich prezentacji. To czy było też smacznie nie budzi wątpliwości. Efekty powodzenia widać było gołym okiem.

Uroczyste spotkanie inaugurowało otwarcie nowego serwisu Audi. Stąd i moja obecność. Hala serwisowa na ten wieczór gościła Audi Q family . W błękitnej poświacie swoje głębokie "spojrzenia" prezentowały Audi Q2, Q3, Q5 i Q7. Goście mogli zasiąść wygodnie za kierownicą i podziwiać wnętrze, zajrzeć pod maskę czy obejrzeć bagażnik. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć. Gwiazdą hali serwisowej w ten wieczór był model Audi RS3 I generacji, zaś głównym obiektem zainteresowania zdecydowanie było Audi RS7. Do późnych godzin wieczornych ścianka obfitowała w chętnych do posiadania pamiątkowych zdjęć z gwiazdami, gośćmi czy pracownikami salonu. Wieczór upłynął bardzo szybko w przesympatycznym gronie.

Całemu gronu pracującemu na swoje nowe "ja" na lokalnym rynku, gdzie tak bardzo są potrzebni wszystkim tym, którzy do tej pory musieli przemierzać kilometry by kupić czy serwisować swoje Audi, życzę aby ten wieczór był początkiem Waszego sukcesu, na który tak ciężko każdego dnia pracujecie. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z otwarcia

https://www.flickr.com/photos/audiwoman/albums/72157680128409093